Ne Para, ikili seçenekleri Ticaret

Ikili seçenekleri, kısa, döviz, dünya çapında bir pazar, tüccarlar, döviz bir döviz için başka. Örneğin, bir Amerikan tüccarı, satın, eşdeğer bir yüz dolar yen, yen, zayıf bir para birimi, ABD doları. Eğer bu iyi bir yatırım, bu trader, satış yen bir kar daha.Ikili seçenekleri pazarları daha yakından ilişkili değişiklikler dünya ekonomisinde herhangi başka bir tür ticaret, seçenekleri de dahil olmak üzere, hisse senetleri ve hatta futures. Okuma, gibi şeyler ticari dengesizlikler, maliye politikası, faiz oranları ve cari açıkların önce ticaret ikili seçenekleri. Eğer bu temel kavramları, büyük sorunları.

Yeni iseniz, ikili seçenekleri ticaret, tek bir şey akılda tutmak, ticari olarak adlandırılan bir "ince market." ince bir pazar gösterir bir pazar, daha çok kamu faiz.

Kullanmaktan duygularını ticari hesaplamalar ikili seçenekleri. Konumları, açık, duygu, kızgın, ya da korkutucu, büyük olasılıkla daha riskli olsa da daha karlı. , Duygularını her bu. zaman vardır, önemli olan her zaman için bir çaba olarak rasyonel trader.

Her Zaman unutmayın, fikirler, diğerleri, ikili seçenekleri ticaret hala kişisel. Siz, ne kabul diğer insanlar ki, kararlar, sözcükler tek başına.

ilk başlangıç ticaret önemli gitmek yavaş, ne olursa olsun, başarılı bir hale gelirsiniz. Korkmuş olan ve onu çağırınca da bir neden kayıp fonlar. Ticaret, bilgi, pazar yerine duygu. Hemen duygularını katılın, darbe yaparak kararlar tekrar kötülük.

kar dikkatli bir şekilde basılı tutun. Ticaret, kar, bazen size önemli geri dönüyor. Bu dikkatsizlik, ama, sonunda neden önemli zararlar. Emin olun farkı risk düşük olduğunu ve iyi konumlandırılmış girişmeden önce kar.

emin olun yeterli araştırma, ayırıcı önce, kendi firması. Sizin için bir broker şirketi olarak kurulan birkaç yıl boyunca iyi bir kayıt.

Deneyebilirsiniz, bir ikili seçenekleri hesabı, bir demo hesabı. Sadece gerek ikili seçenekleri web sitesi, ve oturum için bir hesapları.

Belki bir yıl veya iki artık, yeterince biliyor ve yeterli para, gerçekten çok büyük bir kazanç. O zamana kadar, öneriler bu makale ve bir ekstra nakit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *